Worek filtracyjny do mieszalnika

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w skór worków filtracyjnych z bogatych towarów również o odmiennym wymiarze i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim żyje kłopot z nieczystym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Niezwykle proste - filtry modułowe, które stosowane są zwłaszcza w części drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro wykonują naszą funkcję również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie jesteśmy także wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy i średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się całą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opinie na domową strukturę posiadają całą przestrzeń filtracyjną.

Bardzo duża gama proponowanych odpylaczy daje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o naszej możliwości można osiągnąć na własnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są łatwe w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej firmie wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, oraz w czasie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.