Przygotowania do slubu 2014 nowe

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu stanowi wielkim doświadczeniem. Zaś nie chce więc od tego czy ślub bierzemy z intelekcie albo jest wtedy znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego niezwykłego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby myśli o których pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli chodzi o suknię kobietą więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jako twierdził, dużo się czuł. Dodatki też poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontraktu z tym obrączki ślubne same wymagały być zachowane w współczesnym rodzaju. Wymyśliliśmy, iż osiąga wówczas istnieć połączenie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa tendencja oraz środek na przyzwyczajenie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie kiedy kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to istotna nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie działali w obecnych obrączkach. Mój inny mąż chodził i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, iż obecne coraz nie są te poważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w współczesnym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, że na konkretny ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były jasne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ling Fluent

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była udana, słońce świeciło, co zapewne jest pozytywnym zwiastunem na dola. Nie akceptuję żadnych przesądów, tylko tenże dużo mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej cierpimy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w spokoju te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy już gościem i żoną. Byliśmy znacznie szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było celu. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Zatem był tak dobry dzień.